Czyszczenie elewacji

Czysta, zadbana elewacja to wizytówka każdego budynku, dlatego też warto systematycznie dbać o jej stan. Elewacje budynków są narażone na różne czynniki zewnętrzne, między innymi śnieg, deszcz, mróz a także zanieczyszczenia środowiska. Wszystko to powoduje pojawianie się na ich powierzchni różnych osadów, zacieków, mchów i glonów, które znacznie pogarszają ogólny wygląd i wpływają też na trwałość materiałów. Szybkość brudzenia ścian zależy od wielu czynników, między innymi lokalizacji, odległości od dróg i zabudowań przemysłowych, a także samej konstrukcji budynków. Duży wpływ na to mają także użyte do tynkowania materiały, nowoczesne powłoki są znacznie mniej podatne na zabrudzenia niż stare tynki mineralne. W wielu miejscach problemem są też różnego rodzaju graffiti, które potrafią bardzo oszpecić budynek. Dlatego też chcąc zachować elegancki wygląd swojej posiadłości warto dbać o stan jej elewacji, między innymi przez systematyczne mycie.

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych usługach mycia i czyszczenia elewacji. Nasze prace wykonujemy na wszystkich rodzajach powierzchni, zarówno z cegły i klinkieru, jak również różnych odmian tynków i piaskowca. Za każdym razem dobieramy technologię i środki czyszczące do rodzaju elewacji, co gwarantuje jej pełne bezpieczeństwo i ogranicza ryzyko zniszczenia materiałów. Posiadamy kompletny, niezawodny sprzęt ( myjki, agregaty, podesty, drabiny ) , dzięki czemu nasi klienci nie muszą inwestować swoich środków w jakiekolwiek zakupy, a także pracowników z dużym doświadczeniem w tego typu pracach. Najczęściej stosujemy gorącą wodę pod ciśnieniem, z odpowiednio dobraną temperaturą, w niektórych przypadkach używana jest para wodna. Przy silniejszych zabrudzeniach wspomagamy się profesjonalnymi środkami chemicznymi, staramy się jednak unikać chemii tam, gdzie nie jest to niezbędne. Po wykonaniu prac czyszczących zalecamy impregnację tynków. Zapewni to większą odporność na warunki atmosferyczne i ograniczy osadzanie się zabrudzeń.

Każde nasze zlecenie traktujemy indywidualnie, dokładnie omawiamy z klientem jego zakres i koszt usług. Najczęściej wycenę przedstawiamy po przeprowadzeniu wizji lokalnej, na jej wpływ będzie miała między innymi wielkość czyszczonej powierzchni, jej rodzaj i charakter zabrudzeń. Swoje usługi wykonujemy szybko i terminowo, dbając jednocześnie o pełne bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni i otoczenia budynku.

w trakcie 2
w trakcie 2
« 1 z 16 »