Mycie dachów, kostki, parkingów, ogrodzeń

Zadbany budynek i jego otoczenie mają nie tylko duży wpływ na odbiór przez klientów czy mieszkańców, ale także na jego trwałość. Różnego rodzaju zanieczyszczenia mogą spowodować przyspieszone zużywanie materiałów i kosztowne w naprawie zniszczenia. Dlatego też warto zadbać o odpowiedni wygląd posiadanego obiektu, najlepiej zlecając opiekę nad nim profesjonalistom. Nasza firma specjalizuje się w myciu i czyszczeniu różnych elementów budynków, a także ich otoczenia. Posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, a do realizacji zleceń wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i profesjonalne środki chemiczne. Wszystkie nasze prace wykonujemy z dbałością o czyszczone powierzchnie, do minimum ograniczając ryzyko uszkodzeń materiałów. W skład naszych usług wchodzi między innymi:
* Mycie dachów
Już kilka lat wystarczy, żeby dach na budynku uległ zabrudzeniu, bez względu na rodzaj zastosowanego pokrycia. Pojawiają się na nim naloty, liście, gałęzie, a także mchy i porosty. Wszystko to nie tylko znacznie zmniejsza estetykę, ale także może uszkodzić dachówkę czy blachę. Aby przywrócić dachom odpowiedni wygląd proponujemy ich kompleksowe mycie i czyszczenie, a także odpowiednie zabezpieczenie i impregnację. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami dachów, zarówno z dachówek ceramicznych i betonowych, jak również blachy i gontów. W zakres naszych usług wchodzi usuwanie mchów, liści, dokładne mycie, naprawa uszkodzeń i konserwacja.

* Mycie kostki
Zabrudzona kostka przed domem czy firmą może stanowić duży problem. Na jej powierzchni zbiera się pył i piasek, a także osady z roślin i zanieczyszczenia z pojazdów. Nasza firma bardzo skutecznie usuwa z kostki zgromadzony na niej brud, zacieki, ślady opon, plamy po oleju czy pozostałości po pracach remontowych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem czyszczącym, a nasi pracownicy mają duże doświadczenie w realizacji tego typu prac. W zakres naszych usług wchodzi czyszczenie kostki brukowej, jej mycie oraz impregnacja.

* Mycie parkingów
Parkingi są wymagającymi miejscami do czyszczenia, poza czynnikami atmosferycznymi duży wpływ na ich stan mają zabrudzenia pochodzące z przebywających tam pojazdów. Oleje, płyny eksploatacyjne i inne zanieczyszczenia wymagają odpowiednich metod czyszczenia, które z jednej strony zapewnią dobre wyniki a z drugiej będą bezpieczne dla środowiska. Nasza firma posiada duże doświadczenie w czyszczeniu parkingów zewnętrznych i zlokalizowanych w budynkach bez względu na rodzaj nawierzchni. W zakres naszych usług wchodzi zamiatanie posadzek i zbieranie śmieci, okresowe mycie powierzchni parkingu, a także usuwanie śladów po olejach, płynach eksploatacyjnych i oponach.

* Mycie ogrodzeń
Ogrodzenia wokół budynku stanowią są bardzo ważnym elementem każdej posesji, stanowiąc pewnego rodzaju uch wizytówkę. Wraz z upływem czasu ich stan może się pogarszać, pojawiają się na nich różne zanieczyszczenia, zacieki, plamy, a także mchy i glony. Nasza firma skutecznie poradzi sobie z wyczyszczeniem ogrodzeń wykonanych z każdego rodzaju materiału, zarówno betonu, cegły i klinkieru, jak również drewna i metalu. Usuwamy wszelkie zabrudzenia, tłuszcze, sadzę oraz glony, grzyby i pleśń przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych.