Czyszczenie, mycie, odgrzybianie elewacji

Mycie i odgrzybianie elewacji w Warszawie i Łodzi – gdy czysta fasada to dla Ciebie ważna sprawa

Czyszczenie elewacji poprzez wynajęcie profesjonalnej firmy świadczącej takie usługi, posługującej się zaawansowanym sprzętem i przemyślanym systemem oraz składającej się z zaangażowanej kadry to doskonały sposób na uczynienie ze swojego domu pięknej wizytówki. Poza tym jest to najlepsza metoda na przedłużenie trwałości materiałów, poprzez oczyszczanie ich z osadów, zacieków czy glonów powstałych w wyniku deszczu, mrozów albo opadów śniegu. Jak wybrać taką firmę? Najlepiej, by znajdowała się w centralnej części Polski i żeby bez problemu oferowała dojazd do każdego miasta tak, aby na przykład mycie elewacji również nie stanowiło dla niej problemu. Są takie zadania, których nie jesteśmy w stanie sami wykonać: oczyszczanie dachu, odgrzybianie, usuwanie graffiti, piaskowanie… Dlatego najlepiej, kiedy firma wykonująca przykładowe czyszczenie elewacji będzie miała takie usługi w swojej ofercie.

Zadanie pierwsze, czyli: usuwanie glonów z elewacji

Usuwanie glonów z elewacji to usługa wykonywana na wszystkich rodzajach powierzchni: klinkierze, cegle, różnych rodzajach tynku, piaskowcu z wykorzystaniem odpowiednio dobranej technologii i środków czyszczących. Idealnie, kiedy do usługi usuwania glonów z elewacji stosuje się gorąca wodę i środek chemiczny na tyle mocny, by zmył zabrudzenia, ale przy tym nie uszkodził elewacji. Warto zwrócić uwagę, czy firma dysponuje kompletnym własnym sprzętem – agregatami, myjkami, drabinami, podestami. Świadczy to o jej dużym profesjonalizmie! Gdy usuwanie glonów z elewacji zostanie skończone dobrze jest zatroszczyć się o impregnację tynku.

Zadanie drugie, czyli: piaskowanie cegły

Piaskowanie elewacji polega na oczyszczaniu bardzo zabrudzonego muru bądź elewacji za pomocą ukierunkowanego silnego strumienia sprężonego powietrza zawierającego piasek lub inne twarde cząsteczki. Kiedy zdecydować się na piaskowanie cegły? Tak naprawdę nie trzeba czekać wiele. Mury szybko się brudzą od śniegu, deszczu, którego często nie brakuje latem czy późną wiosną, mocnego wiatru, niosącego różnego rodzaju brud. Piaskowanie elewacji to najlepszy sposób na pozbycie się poszarzenia, czarnych plam, przyklejonego piachu i błota. W przypadku posiadania bardzo starych murów należy skonsultować się ze specjalistą, czy piaskowanie cegły to będzie dobry pomysł, ponieważ stare cegły mogą być zbyt miękkie, a zaprawa może mieć dużą zawartość wapnia. Nasze usługi piaskowania wykonujemy na terenie Warszawy i Łodzi.

Zadanie trzecie, czyli: odgrzybianie elewacji Warszawa

Odgrzybianie elewacji nikomu nie kojarzy się dobrze, ale pleśń może mieć bardzo szkodliwy wpływ na nasz organizm, a dodatkowo bardzo niszczy materiał, na którym się znajduje, dlatego tak istotne jest, by szybko zlecić to czyszczenie elewacji specjalistom. Odgrzybianie elewacji opiera się na wstępnym myciu myjką ciśnieniową, a następnie zastosowaniu dostosowanych do powierzchni preparatów grzybobójczych do odgrzybiania elewacji Warszawa. Kiedy odgrzybianie elewacji będzie zakończone należy spłukać elewację czystą wodą i zainwestować w impregnat lub farmę z biocydami.
Mam nadzieję, że teraz mycie elewacji jest dla Ciebie łatwiejsze do zorganizowania i już rozumiesz jak istotne jest zadbanie o nie. Pamiętaj, że systematyczne utrzymywanie powierzchni w czystości i szybka reakcja na losowe zabrudzenia jest dużo mniej problemowe niż czekanie aż czyszczenie elewacji stanie się absolutną koniecznością.

Spec-Clean to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy do każdego zadania i Klienta podchodzą indywidualnie. Swoją pracę wykonujemy sumiennie i dokładnie. Oferujemy piaskowanie elewacji, czyszczenie elewacji, odgrzybianie elewacji a także inne nasze usługi wykonujemy w Warszawie, Łodzi, jednak istnieje również możliwość dojazdu do Klienta po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

w trakcie 2
w trakcie 2
« 1 z 16 »