Sprzątanie pobudowlane

Prace remontowe czy budowlane przeważnie wiążą się z dużą ilością pozostawionych zanieczyszczeń, takich jak kurz, pył, resztki zapraw, klejów czy farb. Ich wysprzątanie nie tylko ma duży wpływ na estetykę i wygodę użytkowania obiektu, ale niejednokrotnie także na zdrowie i bezpieczeństwo przebywających wewnątrz czy w okolicy osób. Jednak poprowadzenie do porządku po wykonanych pracach niejednokrotnie może być trudne, a prawie zawsze kłopotliwe i czasochłonne. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie w takim przypadku profesjonalnej firmy, która kompleksowo zajmie się wyczyszczeniem i wysprzątaniem wszystkiego, a także wywiezieniem pozostawionych odpadów. Samodzielne sprzątanie nie tylko zajmie znacznie więcej czasu, ale przy braku doświadczenia można łatwo spowodować w jego tracie jakieś uszkodzenia.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się świadczeniem usług sprzątania po budowach i remontach. Dysponujemy doświadczonymi pracownikami, nowoczesnym sprzętem i profesjonalnymi środkami chemicznymi. Dzięki temu nie tylko skutecznie usuwamy wszystkie zanieczyszczenia, ale także dbamy o czyszczone powierzchnie. Sprzątamy na obiektach o różnej wielkości, zarówno w domach prywatnych, jak również apartamentowcach, biurowcach, magazynach czy galeriach handlowych.

W zakres naszych usług wchodzi między innymi:
– wstępne sprzątanie garaży, korytarzy i klatek schodowych po wykonywanych przez ekipy budowlane pracach
– usuwanie resztek zapraw, lakierów, klejów
– mycie okien zewnętrznych i wewnętrznych z kurzu, farb i innych zanieczyszczeń
– czyszczenie elewacji zewnętrznych
– czyszczenie ścian wewnętrznych, wykonanych z różnych materiałów
– gruntowne doczyszczanie podłóg i posadzek wszystkich typów
– mycie futryn, drzwi i przeszkleń wewnętrznych
– mycie glazury i armatury łazienkowej
– odkurzanie przy pomocy profesjonalnego sprzętu
– czyszczenie skrzynek elektrycznych, lamp, kontaktów i innych elementów instalacji elektrycznej
– inne prace porządkowe, ustalone z klientem

Wszystkich swoich klientów traktujemy w indywidualny sposób, dokładnie ustalając z nimi zakres wykonywanych prac, terminy i ceny usług. Powierzone zlecenia wykonujemy sprawnie i terminowo, uwzględniając przy tym specyficzne wymagania zamawiających. Dysponujemy kompleksowym wyposażeniem i środkami chemicznymi, dzięki czemu nie ma potrzeby kupowania czegokolwiek samemu. Jednocześnie służymy fachowym doradztwem i wsparciem na każdym etapie realizowanych prac, za każdym razem pozostawiamy sprzątane miejsce idealnie czyste.